AKTIVITY

Penzion Medličky je nadstandardně vybaveným wellness ubytovacím zařízením se zaměřením na aktivní odpočinek pro celou rodinu. Svým vybavením a umístěním v překrásné přírodě na Vysočině je vhodným objektem pro rodinnou dovolenou s dětmi, relaxační pobyt pro seniory, pořádání pohybových soustředění (outdoorové cvičení, jóga, atd.). V našem penzionu zažijete aktivní dovolenou za každého počasí.

Venkovní aktivity

Cyklistika

Převážná většina rekreantů si v dnešní době chce užít dovolenou na kole. Pro cyklisty již není problém kolo dopravit takřka kamkoliv. U nás mají cyklisté dveře otevřené. Máme pro Vás nachystané zázemí (kolárnu), kde si můžete kola bezpečně uschovat. Jsme vybaveni i na případné znečištění kol. V penzionu Medličky nebudete mít problém kolo umýt, případně provést menší nutné opravy. Pokud přijedete s elektrokoly, můžete je v naší kolárně dobít.

Inline bruslení

Přivezte si své kolečkové brusle a můžete využít náš inline okruh o délce 275 m.

Multifunkční hřiště

Nedílnou součástí areálu penzionu Medličky je multifunkční hřiště s umělým trávníkem, které můžete kdykoliv využít pro tenis, malý fotbal, nohejbal, volejbal a další sporty. Po domluvě v recepci Vám za vratnou zálohu zapůjčíme sportovní pomůcky jako je síť, míče, badmintonové rakety a košíčky, tenisové rakety a míčky, ringo kroužky atd.
   
Multifunkční hřiště

Cvičení v přírodě

V areálu penzionu je rozsáhlá travnatá plocha určená pro venkovní cvičení. Tuto možnost nabízíme hlavně menším organizovaným skupinám k pořádání různých pohybových soustředění. Ale i jednotlivci můžou využít zdravé cvičení v přírodě.

 

Elektrické koloběžky

Nabízíme zapůjčení elektrických koloběžek, s kterými můžete vyrazit na projížďku po blízkém okolí rychlostí až 25km v hodině. Pro rezervaci kontaktujte recepci. Cena je 200Kč/hodina.

 

Dětské hřiště

Tuto část penzionu Medličky využijí hlavně děti. Na dětském hřišti je bezpečná multifunkční sestava s houpačkou, klouzačkou a žebříkem, na které se děti vydovádí a zabaví. Součástí dětského hřiště je i trampolína s ochrannou sítí (průměru 5 m). Hřiště je umístěno tak, aby na něj byl výhled z venkovní terasy restaurace. Technický stav dětského hřiště pravidelně kontrolujeme a případné opravy řešíme okamžitě.
Dětské hřiště

 

Sportovní rybolov

V těsné blízkosti penzionu je několik rybníků. Přivezte si k nám svou rybářskou výbavu a u jednoho z nich se můžete za poplatek věnovat tomuto klidnému sportu (ceník na doptání v recepci). V rybníku máme umístěné i trofejní kapry, amury, štiky a candáty.

Přírodní koupání

Penzion Medličky je svou polohou výhodným strategickým bodem pro letní dovolenou s využitím koupání v přírodních koupalištích. V blízkosti se nachází několik vodních ploch, které ani za dlouhodobých vysokých teplot nemají sníženou kvalitu vody a není zde riziko zamoření sinicemi.

přehled blízkých koupališť:

Malý pařezitý rybník – kvalita vody
Velký pařezitý rybník – kvalita vody
Lom v Horní Cerekvi – kvalita vody, informace
Lom v Řídelově
Lom v Čenkově

mapa koupališť

Aktivity v interiéru

Bazén

Ve vnitřních prostorech penzionu Medličky je vybudován nový bazén 6 x 10 m, vybavený chrličem a vzduchovačem (blower). Rádi Vám zapůjčíme plavecké pomůcky pro děti. Voda v bazénu má stálou teplotu a je upravována aktivním kyslíkem.
Bazén

Vířivka

Vířivý bazén pro 7 osob je ve společném prostoru s bazénem.
Vířivka

Sauny

V chladných měsících jistě nepohrdnete komplexnímu prohřátí celého těla v našich saunách. Upevníte tím své zdraví a celkově si odpočinete. K dispozici máme finskou a biosaunu. Po pobytu ve vyhřáté sauně se můžete zchladit ve sprše.

více o saunách

sauny

 

Masérna

Pro Vaši celkovou relaxaci doporučujeme využít nabídky masáží v masérně penzionu Medličky. Masáž je zapotřebí si objednat v recepci či na telefonním čísle +420 733 181 404.

nabídka masáží


masáže v penzionu

Malá tělocvična

V areálu penzionu Medličky můžete též využít malou tělocvičnu ať k rannímu protažení těla za nepříznivého počasí, či k společnému cvičení malé skupinky osob (max. 10 lidí). Tělocvična je vybavena podložkami na cvičení. Další tělocvičné pomůcky jsou k dispozici.
telocvična

Kulečník

Ve školící místnosti si můžete zahrát kulečník.

Kulečník

 

Šipky

V místnosti určené pro přednášky máte též možnost využít elektronické šipky. Uspořádejte si soukromý turnaj a využijte této vděčné zábavy pro dospělé i děti.

facebook    facebook    wifi-free    Smart Network   Zážitky Třešť

webmaster CORA 2015 - 2019, www.cora.cz
navigovat na začátek

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.