…
Rychlé rezervace a dotazy vyřídíte na recepci +420 733 181 404
Zobrazit kontakty
…
…
…
…
…
…

Relaxujte, aktivně!

Prožijte aktivní víkend nebo dovolenou na kole. Relaxujte, bavte se a odpočívejte v poklidném Wellness penzionu Medličky u Batelova na Vysočině. Ubytujeme Vás v nadstandardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Během pobytu můžete využít multifunkční a dětské hřiště, wellness, bazén, finskou a bio saunou, nabízíme také možnost rybolovu formou "chyť a pust" v nedalekém rybníku. Svá kola si můžete uschovat v naší kolárně.


Zážitky v penzionu Medličky

…

Oslavy a svatby

Prožijte svůj svatební den obklopeni krásnou přírodou a splňte si sen v srdci Vysočiny. Své ANO si můžete říct třeba na nově postaveném svatebním mole, u rybníka nebo na spoustě dalších kouzelných místech.

…

Sportovní vyžití

Wellness penzion Medličky je vhodným ubytovacím zařízením pro cyklisty, turisty a sportovce. K dispozici máme multifunkční hřiště, inline okruh, rybníky pro sportovní rybolov, svičící místnost i bazén se saunami.

…

Nabídka pro firmy

Teambuildingové akce, oslavy, soustředění či přátelské sešlosti. K dispozici máme dvě školící místnosti vybavené potřebným technickým zázemím, nabízíme catering, ubytování, soukromí s možností wellnessa doprovodný program.

Akce a aktuality

Rezervace restaurace
Z důvodu velké návštěvnosti a obsazenosti penzionu je v letních měsících a zejména…
Pokračovat ve čtení
Hledáme nové kolegy do našeho týmu
Hledáme nové kolegy na pozice:
Pokračovat ve čtení
Silvestrovský pobytový balíček 2019
 
Pokračovat ve čtení
Omezení provozu penzionu
Vážení hosté, dne 22.12.2019 bude penzion otevřený pouze do 15:00 hod. V termínu…
Pokračovat ve čtení
Zobrazit všechny aktuality