…

Aktivity v areálu penzionu

Penzion Medličky je nadstandardně vybaveným wellness ubytovacím zařízením se zaměřením na aktivní odpočinek pro celou rodinu. Svým vybavením a umístěním v překrásné přírodě na Vysočině je vhodným objektem pro rodinnou dovolenou s dětmi, relaxační pobyt pro seniory, pořádání pohybových soustředění (outdoorové cvičení, jóga, atd.). V našem penzionu zažijete aktivní dovolenou za každého počasí.


Multifunkční hřiště

Nedílnou součástí areálu Wellness penzionu Medličky je multifunkční hřiště s osvětlením a umělým trávníkem, které můžete kdykoliv využít pro tenis, malý fotbal, nohejbal, volejbal a další sporty. Po domluvě s recepcí Vám za vratnou zálohu zapůjčíme sportovní pomůcky jako je síť, míče, badmintonové rakety a košíčky, tenisové rakety a míčky, ringo kroužky atd.

Rezervace multifunkčního hřiště

Dětské hřiště

Na dětském hřišti je bezpečná multifunkční sestava s houpačkou, klouzačkou a žebříkem, na které se děti vydovádí a zabaví. Součástí dětského hřiště je i trampolína s ochrannou sítí (průměru 5 m). Hřiště je umístěno tak, aby na něj byl výhled z venkovní terasy restaurace. Technický stav dětského hřiště pravidelně kontrolujeme a případné opravy řešíme okamžitě.


Cyklistika

U nás mají cyklisti dveře otevřené. Převážná většina rekreantů si v dnešní době chce užít dovolenou na kole. Pro cyklisty již není problém kolo dopravit takřka kamkoliv. Máme pro Vás nachystané zázemí (kolárnu), kde si můžete kola bezpečně uschovat. Jsme vybaveni i na případné znečištění kol. U nás nebudete mít problém kolo umýt, případně provést menší nutné opravy. Pokud přijedete s elektrokoly, můžete je v naší kolárně dobít.

Cyklostezky na Vysočině

Inline bruslení

Pro milovníky inline bruslení jsme vybudovali okruh o délce 275 m, který je Vám kdykoliv k dispozici. Stačí si dovézt brusle.Cvičení v přírodě

V areálu penzionu je rozsáhlá travnatá plocha určená pro venkovní cvičení. Tuto možnost nabízíme hlavně menším organizovaným skupinám k pořádání různých pohybových soustředění. Ale i jednotlivci můžou využít zdravé cvičení v přírodě.


Přírodní koupání

Wellness penzion Medličky je svou polohou výhodným strategickým bodem pro letní dovolenou s koupáním v přírodních koupalištích. V blízkosti se nachází několik vodních ploch, které ani za dlouhodobých vysokých teplot nemají sníženou kvalitu vody a není zde riziko zamoření sinicemi.

Blízká koupaliště: Malý pařezitý rybník, Velký pařezitý rybník, Lom v Horní Cerekvi, Lom v Řídelově, Lom v Čenkově

NOVĚ je možné ke koupání využít rybník, který patří k penzionu.


Sportovní rybolov

V těsné blízkosti penzionu je několik rybníků. Přivezte si k nám svou rybářskou výbavu a u jednoho z nich se můžete za poplatek věnovat tomuto klidnému sportu (ceník na doptání na recepci). V rybníku máme umístěné i trofejní kapry, amury, štiky a candáty.


Elektrokola

Nově si u nás můžete zapůjčit 2 elektrokola s dojezdem až 60 km.